Z-LASER ÜRÜNLERİ

ZM18

 ZM18 ürün ailesi, endüstride konumlandırma lazeri olarak ve görüntü işleme sistemlerinde aydınlatma olarak kullanılır. Özellikle, optik kafaya kolay odaklanma, sıcaklık veya çalışma saatleri gibi çalışma parametrelerinin modülasyonu ve depolanması gibi fonksiyonlar, lazerin faydalı özellikleridir.

Lazer modülleri, görüntü işlemede noktaların, Gaussian / homojen çizgilerin ve çoklu çizgilerin projeksiyonu için kullanılır ....

10mm lazer modülü ZX10

Tüm optik bileşenlerin 14 eksenli bir robotla aktif olarak hizalandığı otomatik üretim süreçleri nedeniyle, ZX lazer serisi görüntü işleme uygulamalarında aydınlatma için yeni standartlar koyuyor.

ZM12     12 MM LAZER MODULU

ZX lazer serisi maksimum değişkenlik sunar ve müşteriye özgü ayarlamalar sağlar. Uygulamaya ve test edilecek malzemeye bağlı olarak, kırmızı veya kızılötesi dalga boyları arasında seçim yapabilirsiniz. 0,8 mrad'dan daha düşük bir sıkıntı hatasıyla ZX lazer, piyasadaki en hassas lazerlerden biridir.

ZX, endüstriyel sınıf tasarımının yanı sıra yüksek performans kararlılığıyla birlikte makine görme uygulamaları, sensörler ve makine üreticileri için ideal bir bileşendir.

 ZM12 lazer modülleri, aşağıdakiler gibi sınırlı kurulum hacmine sahip uygulamalar için ø 15mm lazer kafası ve M12 ipliğiyle donatılmıştır: B. Küçük sensörler ve problar uygun. ZM12B, basit bir odaklanma mekanizması sunar ve tam su ve toz koruması ile 80mW'a kadar güç sağlar. Bu serinin giriş seviyesi modelidir.

LP-HFD2

Z-FİBER kaynaklı yüksek güçlü lazer projektör

LP-HFD2, kanıtlanmış LP-HFD lazer projektörümüzün halefidir. IP65 koruma sınıfına sahip yeni bir muhafazaya ek olarak, geliştirme sırasında sıcaklık stabilitesine özel önem verilmiştir. 7 mW çıkış gücüne sahip fiber bağlı lazerler (kırmızı ve / veya yeşil ışın kaynağıyla) kullanılır. Gerekirse, 28 mW'a kadar daha güçlü lazer kaynakları kullanılabilir. Standart optikler 0,5 m ila 7 m mesafeye odaklanabilir. Teleoptik ile 14 m'ye kadar mesafeler mümkündür.

Fan hortumu 
ve su soğutma gibi soğutma seçenekleri daha yüksek ortam sıcaklıklarında kullanılabilir Veri bağlantısı tipik olarak Ethernet üzerinden yapılır. Ayrıca, Profinet veya seri bağlantı yoluyla haberleşme mümkündür.

ZR 

Kırmızı konumlandırma lazeri ZR, 40 mm gövde çaplı sağlam bir lazerdir. Gürültü bağışıklığı yüksek olan entegre güç kaynağı ayrıca cihazın kolay kullanılmasını sağlar.

Konumlandırma yardımı özellikle zorlu ortamlarda kullanım için giriş seviyesi bir model olarak uygundur. Çizgi ve spot lazerin asimetrik çizgi optiği maksimum hat uzunluğuna izin verir.

Bant hizalayıcıların

Lazer tabanlı kayış tahrik hizalama aracı

Kesin ve uygulamada özellikle basit ve sağlam bir hizalama sistemi, zaten kendini binlerce kez kanıtlamış olan hizalama lazeri Belt Aligner'dır.

Entegre manyetik tutucusuyla, kayış ve zincir tahriklerinin doğru ve verimli şekilde ayarlanması mümkündür.

Pasif soğutmada güçlü bir mıknatıs (yaklaşık 140 N) entegre edilmiştir.

Kırmızı çizgi lazeri ve birlikte verilen aksesuarlar (mıknatıs tutucu, işaretleyici amaçlayan) yardımıyla tahrik tekerleklerinin ve tekerleklerin hizalanması istirahatte güvenle yapılabilir.

En son yorumlar

08.10 | 22:51

Djibouti Franc

04.10 | 01:44

withdrawal

26.09 | 16:09

wireless

25.09 | 14:48

Up-sized

Bu sayfayı paylaş