TWK  ELEKTRONIK GMBH 1962 YILINDA ALMANYADA DUSSELDORF KENTINDE OTOMASYON ALANINDA  SENSOR ÜRETİMİ YAPMAK İÇİN KURULAN FİRMADIR.


Rüzgar enerjisi kullanarak elektrik üretimi 20 yılı aşkın bir süredir kurulmuştur. Rüzgar enerjisi endüstrisi, uzun ve başarılı bir döneme bakabilir. Ve bu endüstrinin gelecekteki beklentileri hala mükemmel. Sistemlerin daha ileri teknik gelişimi, verimliliği ve operasyonel güvenliği artırmıştır. Buna uygun olarak, sensörlere olan talepler - örneğin kodlayıcılar - artmıştır. TWK-ELEKTRONIK bu gelişime en başından beri dahil oldu. Örneğin, TWK'nın mutlak bir enkoderi olan Growian, Almanya'nın ilk büyük rüzgar türbininde zaten kullanılmıştı. O zamandan beri, TWK rüzgar enerjisi endüstrisinde tanınmış şirketler için önemli bir tedarikçi olmuştur.

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin. info@melsan-ipf.com
WIND ENERGY

The generation of electricity using wind energy has now been established for over 20 years. The wind energy industry can look back at an accordingly long and successful period of time. And this industry's future prospects remain outstanding. Technical further development of the systems has constantly increased their efficiency and operational reliability. The requirements made on the sensor systems - e.g. rotary encoders - have increased accordingly. TWK-ELEKTRONIK has been part of this development from the very beginning. Germany's first major wind turbine - GROWIAN - for instance was equipped with an absolute rotary encoder from TWK. Since then, TWK has been an important supplier to well-known companies within the wind energy industry.

 

 


TARIM MAKİNELERİ

İnşaat makinelerine benzer şekilde, tarım makinelerindeki otomasyon derecesi sürekli artmaktadır. Otomatik direksiyon sistemleri, sürücü yardımı veya sensör kontrollü gübreleme, modern tarım makinelerine zaten standart olarak entegre edilmiştir. Makine otomasyonu güvenilir ve hassas sensörlere dayanmaktadır. Manyetik kodlayıcılar ve eğim sensörleri ile TWK-ELEKTRONIK tanınmış tarım makineleri üreticilerinin tedarikçisidir.

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin. info@melsan-ipf.com
AGRICULTURAL MACHINES

As is the case with construction machines, the level of automation is also constantly on the increase in agricultural machines. Automated steering systems, driver support systems or sensor-controlled fertilisation are already integrated as standard in modern agricultural machines. Reliable and precise sensors form the basis for machine automation. TWK-ELEKTRONIK supplies agricultural machinery manufacturers with magnetic rotary encoders and inclinometers.

İNŞAAT

Modern inşaat makineleri görevleri mümkün olan en kısa sürede ve en doğru şekilde tamamlayabilmelidir. Bu daha hassas ve daha güvenli inşaat makineleri ancak makinelerin artan otomasyonu ile gerçekleştirilebilir. Bunun için gerekli olan makinelerin elektronik ve kontrol teknolojisi, güçlü çevresel etkiler altında bile kesin bir ölçüm değeri veren sensörlere bağlıdır. TWK-ELEKTRONIK bu konuda dayanıklı, sağlam, güvenilir manyetik kodlayıcılar, eğim sensörleri ve yer değiştirme sensörleri ile uzmanlaşmıştır. Ürün portföyümüz standart olarak güvenlikle ilgili sürümleri de içermektedir.

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin. info@melsan-ipf.com
CONSTRUCTION MACHINES

Modern construction machines must be able to perform tasks as fast as possible and with maximum accuracy. These more accurate and safer construction machines can only be implemented through progressive automation of the machines. The machine electronics and control technology required to achieve this are reliant on sensors that reliably output a precise measurement value even under harsh environmental conditions. TWK-ELEKTRONIK is specialised in this with its durable, robust and reliable magnetic rotary encoders, inclinometers and linear transducers. Safety-relevant versions are also a standard part of our product portfolio.

Bizimle iletişime geçin. info@melsan-ipf.com

                                twk@melsanipf.com

tel 0 212 2970937

fax 0 212 2970938